Altia Denmark

Om Altia Denmark

Kontakt

Kontakt Altia Denmark A/S på hovednummer: 8880 3600  
 

Kommerciel afdeling - København  
             
National Sales Manager:   Direkte:   Mobil:    
Kim Bjaarnø   8880 3982   2630 3660 Kim.Bjaarno@altiacorporation.com  
             
Account Manager Off-Trade            
Kenneth Rachlitz   Kbh- Nordsj.   2938 5352 Kenneth.Rachlitz@altiacorporation.com    
Peter Johansen   Midt- Sydsj.   6122 5620 Peter.Johansen@altiacorporation.com     
Jens Holt   Nordjylland   6122 9271 Jens.Holt@altiacorporation.com  
Daniel Rasmussen   Midt- & Sdr. Jylland - Fyn   6122 9270 Daniel.Rasmussen@altiacorporation.com  
             
Account Manager On-Trade            
Lars Nøhr Olsen   Ontrade - Øst   2637 7309 Lars.Noehr@altiacorporation.com  
Henrik Thomasen   Ontrade - Vest   5334 9660 Henrik.Thomasen@altiacorporation.com  
             
Marketing  Director:            
Bo Madsen   8880 3986   6161 6768 Bo.Madsen@altiacorporation.com  
             
Commercial Director:            
Troels Husfeldt       5230 1612 Troels.Husfeldt@altiacorporation.com  
             
Adm. Direktør / MD:            
Søren Qvist   8880 3984     soren.qvist@altiacorporation.com  
             
Produktion & Logistik - Svendborg  
             
Kundeservice:   Direkte:   Fax:    
Indenlandsk / Domestic   8880 3812   8880 3816 kundeservice.od@altiacorporation.com  
Export   8880 3813   8880 3817 customerservice.od@altiacorporation.com  
             
Finance Manager:       Mobil:    
Jesper Trans       2090 6307 jesper.trans@altiacorporation.com  
             
Logistic Manager:        
Carsten Aarhus   8080 3640   2090 6303 carsten.​aarhus@​altiacorporation.​com  
             
Production Manager:            
Steen Lund   8080 3695   2090 6310 steen.​lund@​altiacorporation.​com  

Altia Denmark A/S    info@altiadenmark.com   Tlf: 8880 3600  Fax: 8880 3601

København: Bredevej 2c, 2830 Virum    Svendborg: Rødeledsvej 70, 5700 Svendborg

» Find lækre opskrifter her