Altia Denmark

Om Altia Denmark

Kontakt

Kontakt Altia Denmark A/S på hovednummer: 8880 3600  
 

Kommerciel afdeling - København
 
             
National Sales Manager:   Direkte:   Mobil:    
Kim Bjaarnø   8880 3982   2630 3660 Kim.Bjaarno@altiacorporation.com  
             

Account Manager 

Off-Trade

           
Kenneth Rachlitz   Kbh- Nordsj.   2938 5352 Kenneth.Rachlitz@altiacorporation.com    
Peter Johansen   Midt- Sydsj.   6122 5620 Peter.Johansen@altiacorporation.com     
Jens Holt   Nordjylland   6122 9271 Jens.Holt@altiacorporation.com  
Lars Brøchner   Fyn, Midt- & Sønderjylland   5217 1838

Lars.Brochner@altiacorporation.com

 
           

Key Account Manager 

Bordertrade

         
Daniel Rasmussen   Bordertrade   6122 9270 Daniel.Rasmussen@altiacorporation.com
           

Key Account Manager 

On-Trade/Special Handlen

         
Lars Nøhr Olsen   On-trade/Special Handlen   2637 7309 Lars.Noehr@altiacorporation.com  
             
Marketing  Director:            
Bo Madsen   8880 3986   6161 6768 Bo.Madsen@altiacorporation.com  
             
Commercial Director/MD:            
Troels Husfeldt       5230 1612 Troels.Husfeldt@altiacorporation.com  
             
Produktion & Logistik  - Svendborg
 
             
Kundeservice:   Direkte:   Fax:    
Indenlandsk/Domestic   8880 3812   8880 3816 KundeService.OD@altiacorporation.com  
Export   8880 3813   8880 3817 Customerservice.OD@altiacorporation.com  
             
Production/Logistic Manager:            
Carsten Aarhus   8880 3640   2090 6303 carsten.​aarhus@​altiacorporation.​com  
             

Altia Denmark A/S    info@altiadenmark.com   Tlf: 8880 3600  Fax: 8880 3601

København: Bredevej 2c, 2830 Virum    Svendborg: Rødeledsvej 70, 5700 Svendborg

Lækre cocktail opskrifter

» Lækre cocktail opskrifter